هزینه های زندگی در کشورهای مختلف دنیا

نویسنده : ایران تو چهارشنبه 24 مرداد 1397 11:38 ب.ظ  •   

هزینه زندگی در پرتغال

هزینه های زندگی در پرتغال نسبت به کشور های دیگر اروپای غربی بسیار کمتر است و این کشور زندگی خوبی را به مهاجران و افراد مقیم این کشور هدیه میدهد. علاوه بر هزینه های مناسب زندگی در پرتغال، آب و هوای مناسب و مناظر دیدنی…


هزینه زندگی در آلمان

هزینه زندگی در آلمان در مقایسه با همسایه های غربی این کشور خیلی مناسب تر است و حتی برلین پایتخت این کشور به مراتب هزینه های زندگی کمتری نسبت به پایتخت دیگر کشور های اروپایی دارد. البته باید گفت که هزینه های زندگی در…


هزینه ها و مخارج زندگی در دانمارک حتی با استاندارد های کشور های اروپایی بالا است. مخصوصا قیمت بیرون غذا خوردن، قبض ها و گاز و بنزین زیاد است.

مخارج زندگی در دانمارک حتی با استاندارد های کشور های اروپایی بالا است. مخصوصا قیمت بیرون غذا خوردن، قبض ها و گاز و بنزین زیاد است. البته باید اشاره کرد که دستمزد ها هم در دانمارک بالا میباشد. خبر خوب این است که کیفیت…Sep 16, 2017 - در اینفوگرافیک زیر هزینه تحصیل سالانه در مقطع لیسانس درکشورهای مختلف را مشاهده می کنید که از میان کشورهای مختلف آمریکا با ۲۰۲.

کاهش هزینه‌های تحصیل در خارج از کشور - وبلاگ نویان پی - NoyanPay

https://noyanpay.com/.../کاهش-هزینه-های-تحصیل-در-خارج-از-کشور/
May 8, 2018 - اگر شما هم قصد تحصیل در خارج از کشور را دارید، حتماً متوجه شده‌اید که هزینه های تحصیل برای کشور‌های عضو اتحادیه اروپا با کشور‌های غیر عضو ...

ادامه مطلب
آخرین ویرایش: چهارشنبه 24 مرداد 1397 11:45 ب.ظ

عدم توازن در صادرات و واردات مهاجران

نویسنده : ایران تو چهارشنبه 24 مرداد 1397 11:36 ب.ظ  •   

مهاجرت در لغت عبارت‌ است از جابه‌جایی مردم از مکانی به مکان دیگر برای کار یا زندگی. مردم معمولا به دلیل دورشدن از شرایط یا عوامل نامساعدی مانند فقر، بلایای طبیعی، جنگ، بیکاری و کمبود امنیت مهاجرت می‌کنند. علاوه بر این، شرایط و عوامل مساعد جذب‌کننده مانند امکانات بهداشتی بیشتر، آموزش بهتر، درآمد بیشتر و مسکن بهتر در مقصد می‌تواند از عوامل مهاجرت باشد.

به گزارش آرمان، براساس آنچه آمارها و تحقیقات سالانه نشان می‌دهند، مهاجرت در ذات خود وابسته به همان انگیزه اقتصادی و اجتماعی است. در گزارش صندوق بین‌المللی پول آمده است که «سالانه حدود ۱۸۰ هزار ایرانی تحصیلکرده به امید زندگی و موقعیت شغلی بهتر» از کشور خارج می‌شوند. این صندوق بین‌المللی در گزارش خود می‌افزاید که رقم خروج حدود 180 هزار تحصیلکرده از ایران، به معنی خروج سالانه 50 میلیارد دلار ارز از کشور است.

طبق این آمار هم‌اکنون بیش از 250 هزار مهندس و پزشک ایرانی و بیش از 170 هزار ایرانی با تحصیلات عالیه در آمریکا زندگی می‌‌‌‌کنند و طبق آمار رسمی اداره گذرنامه، در سال 87 روزانه 2/3 نفر با مدرک دکترا، 15 نفر با مدرک کارشناسی‌ارشد، و صدها نفر با مدرک کارشناسی از کشور مهاجرت کرده‌اند.

همچنین، چندی پیش رضا فرجی‌دانا، وزیر سابق علوم اعلام کرد: «هر سال 150 هزار نفر از نخبگان ایران، کشور را ترک می‌‌‌‌کنند.» این یعنی ماهی 12 هزار و 500 نفر یا روزی 410 نفر از نخبگان کشور به خارج سفر می‌‌‌‌کنند. سفری که به گفته وزیر علوم، باعث می‌‌‌‌شود کشور سالانه 150 میلیارد دلار ضرر ببیند. براساس آمارها همچنین در سال 2011 و 2012 هم در حدود 8/ 48 از کل دانشجویان فارغ‌التحصیل لیسانس، ایران را ترک کرده‌اند. از سویی دیگر موج جدیدی از مهاجرت‌ها درست دو سال بعد روی می‌دهد، زمانی که دانشجویان فوق‌لیسانس خود را گرفته و برای کسب دکترا از ایران خارج می‌‌‌شوند تا به کشورهای دیگر بروند. کشورهایی که در صدر آنها آمریکا و کانادا قرار دارد و در این سویش هم فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های بهشتی و تهران و شریف.

  عدم توازن در صادرات و واردات مهاجرانادامه مطلب
آخرین ویرایش: چهارشنبه 24 مرداد 1397 11:34 ب.ظ

اطلاعاتی از مهاجرت

نویسنده : ایران تو چهارشنبه 24 مرداد 1397 11:29 ب.ظ  •   

وکیل مهاجرت | ویزای کانادا و آمریکا

https://www.immiglobe.com/
شرکت مهاجرتی ایمی گلوب با مدیریت خانم الیزا مشتاقی نژاد و سالها سابقه موفق در اخذ ویزای اقامت دائم کانادا و آمریکا برای هموطنان عزیز آماده ارائه خدمات به متقاضیان ...
2 days ago - تلاش‌ها نه برای کاهش خروج دانشجویان و نه بازگرداندن دانشجویان موثر بوده است و به همین علت شاهد رشد روزافزون مهاجرت به خارج از کشور هستیم. مهاجرتی ...
این صفحه متعلق به دپارتمان مهاجرت موسسه مهاجرتی اریکه عدل می باشد . مشاور مهاجرت و وکیل مهاجرت در این بخش به معرفی روش های مهاجرت به کشورهای دنیا می پردازیم .
May 18, 2017 - شما این حق را دارید تا با خود وکیل یا شخصِ با صلاحیتِ دیگری را داشته باشـــــــید. درصورتیکه شما وکیل ندارید, میتوانید به یک سازمان تماس ...
by F Alaeddini - ‎2000 - ‎Cited by 9 - ‎Related articles
ﻣﯿﺰان ﺗﻤﺎﯾﻞ ﺑﻪ ﻣﻬﺎﺟﺮت و ﻋﻠﻞ. آن در ﭘﺰﺷﮑﺎن اﯾﺮاﻧﯽ. دﮐﺘﺮ. ﻓﺮﺷﯿﺪ ﻋﻼءاﻟﺪﯾﻨﯽ. *1. ، دﮐﺘﺮ رزﯾﺘﺎ ﻓﺎﻃﻤﯽ. 1. ، دﮐﺘﺮ ﻫﻮﻣﻦ رﻧﺠﺒﺮان ﺟﻬﺮﻣﯽ. 1. ، دﮐﺘﺮ ﻋﻠﯽ ﻓﯿﺾ. زاده. 2. ، دﮐﺘﺮ ﻋﻠﯽ اردﻻن. 2. ،. دﮐﺘﺮ اﺣﻤﺪرﺿﺎ ﺣﺴﯿﻦ.

ادامه مطلب
آخرین ویرایش: چهارشنبه 24 مرداد 1397 11:28 ب.ظ

کشورهایی که با خرید ملک اقامت میدهند

نویسنده : ایران تو چهارشنبه 24 مرداد 1397 11:24 ب.ظ  •   

اقامت از طریق خرید ملک

کشورهایی که می توانید با خرید ملک و سرمایه گذاری در مسکن یا بازار کار ، اقامت دائم یا حق شهروندی آنها را دریافت کنید به شرح زیر هستند.

قیمت ها بر پایه دلار 9 هزار تومان محاسبه گردیده است

اقامت با خرید ملک از 200 میلیون تومان تا 22 میلیارد تومان !!
آخرین ویرایش: چهارشنبه 24 مرداد 1397 11:24 ب.ظ

به ایران تن خوش آمدید

نویسنده : ایران تو چهارشنبه 24 مرداد 1397 11:20 ب.ظ  •   

ای آشنا ای آشنا در پیش ما خوش آمدی
ای مظهر لطف و صفا در پیش ما خوش آمدی
ای بلبل خوشخوان بخوان از وصف آن دلبر بخوان
از یار خوش الحان بخوان خوش آمدی خوش آمدی
صد گل شکفت از بوی تو از چهره مه روی تو
از عطر آن گیسوی تو خوش آمدی خوش آمدی
عالم همه حیران تو چون چرخ سرگردان تو
چون لاله و ریحان تو خوش آمدی خوش آمدی
سرو روان من تویی آرام جان من تویی
باغ و گلستانم تویی خوش آمدی خوش آمدی
دنیا فدایت میکنم خود را فنایت میکنم
قربان برایت میکنم خوش آمدی خوش آمدی
قربان تو قاسم شود حیران تو عالم شود
هم این شود هم آن شود در پیش ما خوش آمدی

آخرین ویرایش: چهارشنبه 24 مرداد 1397 11:22 ب.ظ